Domaći nogometbarem jedan dan

Dugopoljci s vrha gledaju: uvjerljivom pobjedom nad prvi susjedima, izjednačili se na vrhu s Hrvatskim dragovoljcem i Osječanima

4. prosinca 2020. - 17:56

Barem na jedan dan nogometaši Dugopolja poravnali su se na vrhu drugoligaške tablice s Osijekom II i Hrvatskim Dragovoljcem nakon što su svladali Solin 3:0.

Domaćin je poveo u posljednjoj minuti prvog poluvremena golom Nadreya Daga, 23-godišnjeg napadača iz Obale Bjelokosti koji je na posudbi iz Osijeka II. U „fliperu” u šesnaestercu Solina lopta je došla do Bushaja koji je asistirao Dagu, a ovaj sa sedam metara matirao Bendera. U 65. minuti pogodio je Dominik Balić glavom nakon kornera Jakova Bašića, a konačnih 3:0 postavio je Duje Javorčić krasnim lobom s 20 metara.

Jedan od poteza utakmice izveo je domaći napadač Ante Kordić koji je minutu prije prvog pogotka u sjajnom prodoru pretrčao polovicu terena, zaobišao i golmana Solina i onda iz teškog kuta pogodio...

18. travanj 2024 13:39