Trener Orijenta Milinović u Zmijavcima vrijeđao suca Krečka, u Sinju isključen fotoreporter zbog vrijeđanja trenera Rudeša Carevića

Piše Patrik Mršnik/SN
5. prosinca 2020. - 20:52

Zanimljiv je to bio dan, baš interesantna subota na drugoligaškim terenima diljem Hrvatske. Dobro, doduše, zadržat ćemo se za potrebe ove priče na jednom uskom krugu, onom koji potpada pod dalmatinsku unutrašnjost. Jedan se incident dogodio u Sinju, drugi pak, u Zmijavcima, pišu Sportske novosti.

Igrali su u Sinju dakle, Junak i Rudeš. Zagrebačka momčad slavila je rezultatom 0:2, iako je dobar dio utakmice igrala s igračem manje. Burić u sedmoj minuti, odnosno Muić u 44. zabijali su golove, a baš se u toj, pretposljednjoj minuti prvog dijela dogodio najzanimljiviji trenutak.

Glavni sudac utakmice, Patrik Kolarić iz Strahominca isključio je jednog - fotoreportera. On se naime, nakon drugog gola Rudeša išao verbalno obraćati treneru Mariju Careviću riječima: "...

19. travanj 2024 07:29