Košarkaprvenstvo

Senzacija u Jazinama: Sonik Puntamika priredila još jedno lijepo iznenađenje i na kraju zasluženo dobili Zadar

17. studenog 2020. - 22:57

Sonik Puntamika je priredila još jedno veliko iznenađenje, ovoga puta u Jazinama je stradao Zadar, koji po ničemu nije zaslužio slavlje kakvo su imali domaćini na središnjem krugu terena. Dovoljno je kazati kako je Sonik Puntamika imala šut za tri 14-35, a Zadar 5-30. Međutim, razlogu velikom posrtanju mogu tražiti ne samo u obrani nego i načini kako su išli i kako zaključili utakmicu. Nikako!

Inače, Zadar se čitavo prvo poluvrijeme morao "pokrivati po ušima", jer su ih "zeleni" s Puntamike nemilice zasipali tricama, čak deset prošlo je pored nemoćne obrane. S druge strane obruč je mnogima u momčadi Zadra izgledao kao "buža probušena" iglom na vrhu jajeta, u dvadeset minuta svega su dva puta pogodili za tri poena iz petnaest pokušaja.