Strani nogometpremier league

Chelsea i Tottenham odigrali neriješeno na Stamford Bridgeu, Kovačić odigrao dobru utakmicu

29. studenog 2020. - 20:26

U derbiju kola 10. kola Premier lige, u kojem je bilo malo izrazitih priilika, Chelsea je u nedjelju na Stamford Bridgeu protiv Tottenhama odigrao 0-0.

Spursi su se vratili na prvo mjesto, ali imaju isti broj bodova kao i drugoplasirani Liverpool, oba kluba skupila su po 21 bod. Chelsea je treći sa 19 bodova.

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić za Chelsea je odigrao cijeli susret pruživši vrlo dobru partiju.

Nogometaši Southamptona, iza kojih je bio niz od pet pobjeda i dva remija, bili su na dobrom putu da u nedjelju kod kuće slave protiv Manchester Uniteda, jer su nakon prvog poluvremena vodili sa 2-0, ali su na kraju izgubili sa 2-3 pogotkom Cavanija u sudačkoj nadoknadi.

Domaćini su poveli nakon kornera u 23. minuti. Veznjak James Ward-Prowse odlično je ubacio na prvu sta...

20. travanj 2024 07:10