Drugi put ove sezone zabio tri komada: hrvatski napadač Jakov Puljić hat-trickom donio Jagielloniji vrijednu pobjedu

5. prosinca 2020. - 22:24

Hrvatski napadač Jakov Puljić postigao je tri pogotka u 4-3 (2-3) domaćoj pobjedi Jagiellonije iz Bialystoka protiv Warte iz Poznana u susretu 12. kola poljskog nogometnog prvenstva.

U prvom poluvremenu Puljić je poravnao na 1-1 u 19. minuti, da bi u nastavku golovima u 59. i prvoj minuti sudačke nadoknade iz kaznenog udarca osigurao preokret sa 2-3 u 4-3.

Puljiću je ovo drugi "hat-trick" ove sezone, tri je gola postigao i prije 12 dana protiv Wisle Plock, a ukupno je postigao osam pogodaka.

Jagiellonia je sada šesta na ljestvici sa 17 bodova, četiri više od 11. Warte.

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je čitav susret za Legiju iz Varšave koja je 2-0 (0-0) domaćom pobjedom protiv Lechie iz Gdanjka stigla na čelo ljestvice. Domagoj Antolić ostao je na klupi Legije kao...

23. travanj 2024 22:09