Strani nogometotvorili puteve

Hrvatski reprezentativci u zapaženim ulogama: asistencije Perišića i Brozovića za pobjedu Intera protiv Bologne

5. prosinca 2020. - 22:48

Hrvatski nogometni reprezentativci Ivan Perišić i Marcelo Brozović imali su zapaženu ulogu u 3-1 (2-0) pobjedi milanskog Intera protiv Bologne u susretu 10. kola talijanskog prvenstva.

Perišić je bio asistent za prvi gol na utakmici kojega je postigao Lukaku (16), dok je Brozović asistirao Hakimiju (45) za 2-0.

Perišić je u 16. minuti ubacio s lijevog krila za Lukakua koji je iz prvog pokušaja promašio loptu, no iz drugog je snažnim udarcem zatresao suparničku mrežu. U posljednjim sekundama prvog poluvremena Brozović je sjajnom parabolom kroz sredinu poslao loptu iza obrane Bologne gdje je utrčao Hakimi i smireno povećao prednost "crno-plavih".

U nastavku je Vignato (67) nakraktko vratio nadu Bologni u pozitivan rezultat, no tri minute potom je Hakimi (70) nakon odličnog s...

25. travanj 2024 02:40