Treći poraz Reala: Alaves slavio u Madridu, Hazard se ponovno ozlijedio

28. studenog 2020. - 23:39

Nogometaši Alavesa iznenadili su u 11. kolu španjolske Primere u Madridu Real s 2-1 i nanijeli Kraljevskom klubu treći poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Alaves je poveo već u 5. minuti iz penala nakon što je Nacho igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a Lucas Perez bio precizan iz penala. Realu je to bio čak peti gol primljen iz jedanaesteraca  u zadnje tri utakmice Primere.

Perez, bivši napadač Atletica i Arsenala, izašao je u 25. minuti sam ispred Curtoisa, a belgijski vratar mu je obranio lukavi pokušaj loba. U 29. minuti novi udarac za Real jer je zbog ozljede morao izaći tek nedavno oporavljeni Eden Hazard.

U 49. minuti Baski su došli i do drugog gola nakon katastrofalne pogreške Curtoisa koji je praktički dodao loptu strijelcu Joseluu, inače bivšem igraču Reala...

19. travanj 2024 23:50