Vaterpolonije išlo

Jadranaši se oprostili od europskih natjecanja: imali su i zadnji napad, priliku za izjednačenje, za rezultat koji bi ih ostavio na životu

5. prosinca 2020. - 17:59

Vaterpolisti Jadrana nisu uspjeli, nakon dva minimalna poraza od domaćina Sabadella i od moskovskog Dinama oprostili su se od ovogodišnjih europskih ambicija. Iz skupine dalje u osminu finala prolaze dva najbolja kluba, već sada je jasno da su s po dvije pobjede to Sabadell i Dinamo, dok će Jadran u nedjelju igrati protiv Steaue utakmicu za prestiž.

Nije puno, međutim, nedostajalo da priča bude sasvim drukčija. U petak je Jadran od domaćina izgubio samo 9:8, a danas od Dinama 12:11. Imali su jadranaši jučer i zadnji napad, priliku za izjednačenje, za rezultat koji bi ih ostavio na životu do nedjelje, ali nije išlo.

Utakmica protiv Dinama bila je izjednačena do 6:6, bio je to rezultat koji je svijetlio na semaforu tri minute prije kraja druge četvrtine. No, tada su vaterpolis...

24. travanj 2024 23:04