Domaći nogomets igračem manje

Carevićevo kvalitetno ruho: Sinjani niti iz osmog pokušaja nisu doći do pobjede na svom terenu

5. prosinca 2020. - 17:40

Niti iz osmog pokušaja nogometaši Junaka nisu uspjeli doći do pobjede na svom terenu, Rudeš je bolji i uzeo puni plijen, iako je od 34. minute igrao s igračem manje. Gosti su do vodstva stigli u sedmoj minuti kada se Nikola Burić lakoćom otresao svojih čuvara i potom se sjurio prema Runji kojeg je lakoćom svladao za 0:1.

Gosti su imali inicijativu i nakon vodstva, Junak nikako nije mogao konkretnije napasti šesnaesterac gostiju, a nadu u preokret domaći su dobili tek nakon što je drugi žuti deset minuta prije kraja prvog dijela zaslužio Burmudžija. No, niti to nije dalo rezultata. Dapače, gosti su 44. udvostručili vodstvo, Muić je iskoristio nešto lošiju reakciju Runje nakon ubačaja N. Burića te s dva metra pokupio odbijanac i pogodio za 0:2.