Hajduknova ‘nula‘

Druga momčad Hajduka muči se na gostovanjima: i dalje su bez pobjede, a u Zaprešiću su ubilježili sedmi poraz

4. prosinca 2020. - 17:06
Tom Dubravec/Cropix

Nastavljaju se muke Hajduka II u gostima. U devetoj utakmici i dalje je bez pobjede, štoviše u Zaprešiću je kod Intera doživio već sedmi poraz. Krenuo je dobro i na poluvremenu vodio golom Krekovića, no u nastavku je Inter s tri gola preokrenuo rezultat u svoju korist.

Semafor

INTER – HAJDUK II 3:1 (0:1)
Zaprešić, ŠRC Ivan Laljak Ivić. Bez gledatelja.

Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica).

Strijelci: 0:1 Kreković (22.), 1:1 Zdunić (53.), 2:1 Soldo (65.), 3:1 Dobrić (71., 11 m).

Igrač utakmice: Bruno Zdunić (Inter).

INTER: Križanović, Soldo, Grgić, Šroler (od 86. Abramović), Mbodji (od 46. Dunić), Plezier, Bosec, Goričan (od 90.+2 Barić), Vranjković (od 90.+2 Plehan), Zdunić (od 90.+2 Ljuboja), Dobrić.

HAJDUK II: Ninčević, Radić, Kreković (od 86. Šošić), Čuić, Ševelj, Bekavac (od 86. Burin), Barišić, Unušić (od 46. Filipović), Škaričić, Lauš (od 76. Šarić), Chinedu (od 66. Tolaj).