Rukometliga za ostanak

Trogirani vratili ‘jedinicu‘, Dubrovčani poraženi kod kuće od Rudara

Piše Tonči Vlašić, Vilko Stojan
26. travnja 2022. - 16:57

Rukometaši Trogira utakmicu 8. kola Lige za ostanak protiv Karlovca otvorili su sa 4:0 i tako nagovijestili u kojem smjeru će ići taj susret. Gosti su svoj prvi pogodak zabili tek na isteku šeste minute, a domaćini su na krilima sjajnoga Luke Smolje održavali visoku prednost.

Početkom nastavka malo je popustila obrana Trogirana, pa su Karlovčani u 38. minuti stigli na samo minus tri (18:21). Međutim, igrači trenera Borisa Popović su u naredih sedam minuta serijom 5:1 došli do 26:19 i time riješili pitanje pobjednika. (Vilko Stojan)

Dubrovnik je unatrag nekoliko kola izgubio sve izglede ostati u najvećem rangu hrvatskog rukometa. Doživjeli su novi poraz, u Župi dubrovačkoj slavio je Rudar sa 31:24.

Dubrovnik je vodio protiv Rudara sa 6:5 i 7:6, do poljednje minute prvog dij...

28. travanj 2024 02:37